fullscreenbg
img

Güler Oto Lastik, 1996 yılında İstanbul’ da kurulmuştur. Güler Oto Lastik, kuruluşundan sonra geniş bir müşteri ağına ulaşmış ve 2003 yılında Sabancı Şirketler Grubu bünyesinde bulunan, Lassa-Bridgestone Bayisi olmuştur. Lassa-Bridgestone Bayisi olmasından sonra Toptan Satış alanında da gelişmeye başlayan Güler Oto Lastik, elinde bulundurduğu geniş stok hacmi ile lastikçilik sektöründe kısa zamanda diğer lastik satıcılarının ilgi odağı olmuştur.

Misyonumuz; lastikçilik sektöründe yüksek kaliteli hizmet sağlamak ve en üst seviyede müşteri memnuniyetini ileri teknolojik ekipmanlar ile sağlamaktır.

Vizyonumuz; lastikçilik alanında deneyime ve hizmete dayalı kaliteli ürünler sunan, sürekli gelişen ve yenilikleri takip eden, saygı ve profesyonel altyapıya sahip bir şirket olmaktır.

Lassa Bayisi olarak geride bıraktığımız yıllarda müşteri ağımızı genişleterek ve ürün stoğumuzu arttırarak, gerek Perakende Satış sektöründe gerek Toptan Satış sektöründe sayılı firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

Firmamıza ait Yol Yardımı Aracı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktayız. Aracımız içinde bulundurduğu ekipmanları sayesinde yolda kalan araçların lastiklerini oldukları yerde değiştirebilme imkanı vermektedir. Ayrıca, Toptan Satışlarda verilen siaprişleri kendi araçlarımız ile hızlı bir şekilde firmalara ulaştırmaktayız.

Güler Oto Lastik elinde bulundurmuş olduğu geniş stok hacmi ile Türkiye’nin her bölgesinde bilinen bir firma olmuş ve ihtiyaçların karşılanması noktasında müşteri memnuniyetini sağlamıştır.